حالت نمایش:
-10%

پایه نگهدارنده دوچرخه مینورا Minoura DS-2100

621,000 تومان 690,000 تومان

پایه دوگانه نگهدارنده Minoura Tancho E'sse D2100 متناسب با اکثر اندازه های چرخ است و به شما امکان می دهد دوچرخه شما را به صورت عمودی قرار دهید تا فضای بیشتری را ذخیره کند ، یا به صورت افقی ، ابتدا با چرخ عقب یا جلو قرار داد شود.فرایند ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی چقدر طول می‌کشد؟قیمت ترجمه متن فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی چقدر است؟آیا امکان ترجمه فوری برای متن‌های فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی وجود دارد؟آیا امکان بازخوانی مجدد پس از تحویل متن ترجمه‌شده وجود دارد؟جستجوهای مربوط به ترجمهترجمه متنترجمه فارسی انگلیسیترجمه فارسی به انگلیسی آنلاینبرنامه ترجمه انگلیسی به فارسیدوربین ترجمه گوگلترجمه عربی به فارسینرم افزار ترجمه فارسی به انگلیسی و برعکسترجمه ترکی به فارسی12345678910صفحه بعد..

-10%

پایه دیواری نگهدارنده دوچرخه پرو مدل PRAC0093

261,000 تومان 290,000 تومان

قلاب دیواری برای آویزان کردن دوچرخه توسط چرخ جلوباعث صرفه جویی در فضای گاراژ یا سوله می شودمتناسب با تمام چرخ های چرخ استشامل پیچ و شاخه باز کردن در ‏‫ترجمه Google‬بازخورد‏‫ترجمه Google‬translate.google.com › ...سرویس رایگان Google کلمه‌ها، عبارت‌ها، و صفحه‌های وب را از زبان انگلیسی به بیش از ۱۰۰ زبان دیگر و برعکس ترجمه می‌کند.ترجمه نوشتارسرویس رایگان Google کلمه‌ها، عبارت‌ها، و صفحه‌های وب را از زبان ...اکنون Google Translate در همه ...جدید! برای ترجمه ضربه بزنید. اکنون Google Translate در همه ...نتایج دیگری از دامنه google.com »ترجمه انگلیسی به فارسی | ترجمه فارسی به انگلیسی - مترجم ...www.faraazin.irترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی توسط مترجم فرازین کاملا رایگان است. ترجمه فایل، صفحات وب و تصاویر نیز با هزینه اندک و به سرعت انجام می شود.ترجمه متن - مترجم آنلاین آبادیس - Abadis Translatorabadis.ir › translatorصنعت و هنر ترجمه یا برگردان کار درک و تفسیر موضوعات، معانی، و مفاهیم پدید آمده در یک زبان (زبان مبدأ)، و سپس انتقال، معادل یابی و بازسازی آنها در زبانی دیگر ... رتبه: ۹۸% · ‏۱۲۸٬۳۸۶ رأیترجمه پارسی جوtranslate.parsijoo.irترجمه,مترجم آنلاین,مترجم انلاین,دیکشنری,فرهنگ لغت,پارسي جو موتور جستجوي فارسي.ترجمه - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادfa.wikipedia.org › wiki › ترجمهصنعت و هنر ترجمه، برگردان یا ترنسلیشن (به انگلیسی: translation) کار درک و تفسیر موضوعات، معانی، و مفاهیم پدید آمده در یک زبان (زبان مبدأ)، و سپس انتقال، ...ترجمه گوگل مترجم آنلاین ترجمه رایگان Translatefree.satraa.comترجمه رایگان ، سایت ترجمه آنلاین ، ترجمه انگلیسی به فارسی ، عربی و فرانسه و برعکس ، ترجمه متن.ترگمان - ترجمه آنلاین و رایگان فارسی به انگلیسی و ترجمه ...targoman.irترگمان، سرویس ترجمه متن آنلاین و رایگان چندزبانه. با مترجم هوشمند ترگمان می‌توانید هر متنی را با کیفیتی بهتر از مترجم گوگل ترجمه کنید.شبکه مترجمین ایران | بزرگترین سایت ترجمه تخصصی ...transnet.irسایت ترجمه تخصصی آنلاین با 200 هزار کاربر و 20 هزار مترجم، مرکز ترجمه تخصصی با بهترین كيفيت و مدل تخفیفی منحصر به فرد در ترجمه متون تخصصی ...ترجمه فارسی به انگلیسی - شبکه مترجمین ایرانtransnet.ir › ترجمه-فارسی-به-انگلیسیسفارش ترجمه متن فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی به‌صورت سلیس و روان را در کوتاه‌ترین زمان با بهترین کیفیت از شبکه مترجمین ایران بخواهید.فرایند ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی چقدر طول می‌کشد؟قیمت ترجمه متن فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی چقدر است؟آیا امکان ترجمه فوری برای متن‌های فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی وجود دارد؟آیا امکان بازخوانی مجدد پس از تحویل متن ترجمه‌شده وجود دارد؟جستجوهای مربوط به ترجمهترجمه متنترجمه فارسی انگلیسیترجمه فارسی به انگلیسی آنلاینبرنامه ترجمه انگلیسی به فارسیدوربین ترجمه گوگلترجمه عربی به فارسینرم افزار ترجمه فارسی به انگلیسی و برعکسترجمه ترکی به فارسی12345678910صفحه بعد..

ناموجود
-10%

پایه نگهدارنده دوچرخه آیبرا مدل IB-ST2

211,500 تومان 235,000 تومان

صرفه جویی در فضای کم و سبک - این پایه دوچرخه تاشو در صورت عدم استفاده آسان ، بسته بندی آن برای تور آسان است و در صورت لزوم نصب آن آسان است. ویژگی تاشو فضای کوچک ذخیره سازی را اشغال می کند. برای مکانیک خانگی عالی است - برای تنظیم قطار محرک یا ترمز ، تمیز کردن و سایر مشاغل. نمایش در فروشگاه یا نمایشگاه - ایده ای ایده آل برای نمایش دوچرخه در فروشگاه یا نمایشگاه. پایه های قابل تنظیم زنجیری - این می تواند بیشتر دوچرخه ها را در خود جای دهد. فاصله بین پایه های نگهدارنده زنجیر 3.5 "- 4.25" قابل تنظیم است. باز کردن در ‏‫ترجمه Google‬بازخورد‏‫ترجمه Google‬translate.google.com › ...سرویس رایگان Google کلمه‌ها، عبارت‌ها، و صفحه‌های وب را از زبان انگلیسی به بیش از ۱۰۰ زبان دیگر و برعکس ترجمه می‌کند.ترجمه نوشتارسرویس رایگان Google کلمه‌ها، عبارت‌ها، و صفحه‌های وب را از زبان ...اکنون Google Translate در همه ...جدید! برای ترجمه ضربه بزنید. اکنون Google Translate در همه ...نتایج دیگری از دامنه google.com »ترجمه انگلیسی به فارسی | ترجمه فارسی به انگلیسی - مترجم ...www.faraazin.irترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی توسط مترجم فرازین کاملا رایگان است. ترجمه فایل، صفحات وب و تصاویر نیز با هزینه اندک و به سرعت انجام می شود.ترجمه متن - مترجم آنلاین آبادیس - Abadis Translatorabadis.ir › translatorصنعت و هنر ترجمه یا برگردان کار درک و تفسیر موضوعات، معانی، و مفاهیم پدید آمده در یک زبان (زبان مبدأ)، و سپس انتقال، معادل یابی و بازسازی آنها در زبانی دیگر ... رتبه: ۹۸% · ‏۱۲۸٬۳۸۶ رأیترجمه پارسی جوtranslate.parsijoo.irترجمه,مترجم آنلاین,مترجم انلاین,دیکشنری,فرهنگ لغت,پارسي جو موتور جستجوي فارسي.ترجمه - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادfa.wikipedia.org › wiki › ترجمهصنعت و هنر ترجمه، برگردان یا ترنسلیشن (به انگلیسی: translation) کار درک و تفسیر موضوعات، معانی، و مفاهیم پدید آمده در یک زبان (زبان مبدأ)، و سپس انتقال، ...ترجمه گوگل مترجم آنلاین ترجمه رایگان Translatefree.satraa.comترجمه رایگان ، سایت ترجمه آنلاین ، ترجمه انگلیسی به فارسی ، عربی و فرانسه و برعکس ، ترجمه متن.ترگمان - ترجمه آنلاین و رایگان فارسی به انگلیسی و ترجمه ...targoman.irترگمان، سرویس ترجمه متن آنلاین و رایگان چندزبانه. با مترجم هوشمند ترگمان می‌توانید هر متنی را با کیفیتی بهتر از مترجم گوگل ترجمه کنید.شبکه مترجمین ایران | بزرگترین سایت ترجمه تخصصی ...transnet.irسایت ترجمه تخصصی آنلاین با 200 هزار کاربر و 20 هزار مترجم، مرکز ترجمه تخصصی با بهترین كيفيت و مدل تخفیفی منحصر به فرد در ترجمه متون تخصصی ...ترجمه فارسی به انگلیسی - شبکه مترجمین ایرانtransnet.ir › ترجمه-فارسی-به-انگلیسیسفارش ترجمه متن فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی به‌صورت سلیس و روان را در کوتاه‌ترین زمان با بهترین کیفیت از شبکه مترجمین ایران بخواهید.فرایند ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی چقدر طول می‌کشد؟قیمت ترجمه متن فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی چقدر است؟آیا امکان ترجمه فوری برای متن‌های فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی وجود دارد؟آیا امکان بازخوانی مجدد پس از تحویل متن ترجمه‌شده وجود دارد؟جستجوهای مربوط به ترجمهترجمه متنترجمه فارسی انگلیسیترجمه فارسی به انگلیسی آنلاینبرنامه ترجمه انگلیسی به فارسیدوربین ترجمه گوگلترجمه عربی به فارسینرم افزار ترجمه فارسی به انگلیسی و برعکسترجمه ترکی به ف..

ناموجود
-10%

پایه تعمیر دوچرخه کرویت CRIVIT IAN 326459_1904

2,646,000 تومان 2,940,000 تومان

پایه تعمیر دوچرخه کرویت CRIVIT IAN 326459_1904 جمع و جور و راحت برای مراقبت از تعمیرات اساسی در محل کارگاه یا کنار جاده ، این پایه تاشو و به راحتی قابل حمل است. یکی از موارد ضروری برای نگهداری دوچرخه اساسی.محل کار محکم و ایستاده بر روی چهار پایه تثبیت شده که به یک پایه برزگ و بسیار محکم جمع می شوند ، این پایه کار قابل اعتماد با استفاده از یک سر گیره در قسمت بالا فریم دوچرخه شما را در جای خود نگه می دارد. می توانید دوچرخه خود را از طریق لوله بالایی یا پایه نشیمنگاه محکم بگیرید و در بهترین زاویه یچرخانید تا کارهای اساسی خود را انجام دهید. با حداکثر ارتفاع 175 سانتی متر ، این پایه همچنین دارای یک فرمان و تثبیت کننده چرخ است تا در حین انجام کار همه چیز را تا حد ممکن ثابت نگه دارد. مجهز به یک سینی مغناطیسی برای  نگه داشتن ابزار و بیت های شما ، این پایه کارگاهی تا می شود تا به راحتی در گاراژ ، مغازه یا صندوق عقب ماشین برای تعمیر دوچرخه در سفر  استفاده شود.موارد مهم برای یادداشت برداری:* این محصول فقط برای مونتاژ یا تعمیر دوچرخه است و برای استفاده تجاری نیست. این محصول را کاملا مطابق با دستورالعمل ها مونتاژ و استفاده کنید. * هنگام استفاده از محصول ، آن را روی زمین صاف و جامد قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که فضای کافی در اطراف وجود دارد تا از برخورد با سایر موارد جلوگیری کند.* هنگام تا زدن محصول یا تنظیم ارتفاع ، بیشتر مراقب باشید.* حداکثر ظرفیت بار این محصول 30 کیلوگرم است. از استفاده از دوچرخه هایی که بیش از این وزن هستند خودداری کنید.* دامنه بستن این محصول 25-45 میلی متر است. لطفا از این محصول با دوچرخه های بزرگ استفاده نکنید.* هنگام استفاده از این محصول برای تعمیر یا نگهداری دوچرخه ، اطمینان حاصل کنید که مرکز ثقل از تعادل خوبی برخوردار است.قیمت ترجمه متن فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی چقدر است؟آیا امکان ترجمه فوری برای متن‌های فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی وجود دارد؟آیا امکان بازخوانی مجدد پس از تحویل متن ترجمه‌شده وجود دارد؟جستجوهای مربوط به ترجمهترجمه متنترجمه فارسی انگلیسیترجمه فارسی به انگلیسی آنلاینبرنامه ترجمه انگلیسی به فارسیدوربین ترجمه گوگلترجمه عربی به فارسینرم افزار ترجمه فارسی به انگلیسی و برعکسترجمه ترکی به فارسی12345678910صفحه بعد..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)