استند دوچرخه

حالت نمایش:

پایه نگهدارنده زمینی دوچرخه PRO

554,400 تومان
616,000 تومان
-10%

پایه نگهدارنده زمینی دوچرخه PROاین پایه نگهدارنده سریع ترین و ساده ترین راه برای پارک یا نمایش دوچرخه است.مناسب هر دوچرخه تا سایز28قابل استفاده در پارکینگ منازل و شرکت ها قابل استفاده در فروشگاه ها جهت نمایش دوچرخه ساخت تایوان تحت نظارت و ضمانت شیمانوطراحی زیبا، بادوام و محکم ..

پایه نگهدارنده زمینی دوچرخه 29-PRO

648,000 تومان
720,000 تومان
-10%

پایه نگهدارنده دوچرخه PROاین پایه نگهدارنده سریع ترین و ساده ترین راه برای پارک یا نمایش دوچرخه است.مناسب هر دوچرخه تا سایز 29 و دوچرخه های کورسی 700Cقابل استفاده در پارکینگ منازل و شرکت ها قابل استفاده در فروشگاه ها جهت نمایش دوچرخه ساخت تایوان تحت نظارت و ضمانت شیمانوطراحی زیبا، بادوام و محکم ..

پایه دیواری نگهدارنده دوچرخه پرو مدل PRAC0093

327,600 تومان
364,000 تومان
-10%

قلاب دیواری برای آویزان کردن دوچرخه توسط چرخ جلو باعث صرفه جویی در فضای گاراژ یا سوله می شود مناسب برای تمام چرخ ها می باشد..

آویز سقفی دوچرخه FISCCHER

1,170,000 تومان
1,300,000 تومان
-10%

اگر فقط یک گاراژ کوچک یا فضای محدودی در زیرزمین دارید، به یک گزینه کم فضا و کاربردی برای نگهداری وسایل سنگین و حجیم مانند دوچرخه های الکترونیکی، جعبه های حجیم یا سایر تجهیزات نیاز دارید. آویز سقفی دوچرخه FISCHER راه حل است: می توانید دوچرخه خود را تا ارتفاع چهار متر از سقف آویزان کنید و در نتیجه فضای روی زمین را ذخیره کنید.آویز دوچرخه FISCHER دارای..

پایه نگهدارنده دوچرخه مینورا Minoura DS-2100

ناموجود

پایه دوگانه نگهدارنده Minoura Tancho E'sse D2100 متناسب با اکثر اندازه های چرخ است و به شما امکان می دهد دوچرخه شما را به صورت عمودی قرار دهید تا فضای بیشتری را ذخیره کند ، یا به صورت افقی ، ابتدا با چرخ عقب یا جلو قرار داد شود.فرایند ترجمه فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی چقدر طول می‌کشد؟قیمت ترجمه متن فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی چقدر ا..

پایه نگهدارنده دوچرخه آیبرا مدل IB-ST2

ناموجود

صرفه جویی در فضای کم و سبک - این پایه دوچرخه تاشو در صورت عدم استفاده آسان ، بسته بندی آن برای تور آسان است و در صورت لزوم نصب آن آسان است. ویژگی تاشو فضای کوچک ذخیره سازی را اشغال می کند. برای مکانیک خانگی عالی است - برای تنظیم قطار محرک یا ترمز ، تمیز کردن و سایر مشاغل. نمایش در فروشگاه یا نمایشگاه - ایده ای ایده آل برای نمایش دوچرخه در فروشگاه ..

پایه تعمیر دوچرخه کرویت CRIVIT IAN 326459_1904

ناموجود

پایه تعمیر دوچرخه کرویت CRIVIT IAN 326459_1904 جمع و جور و راحت برای مراقبت از تعمیرات اساسی در محل کارگاه یا کنار جاده ، این پایه تاشو و به راحتی قابل حمل است. یکی از موارد ضروری برای نگهداری دوچرخه اساسی.محل کار محکم و ایستاده بر روی چهار پایه تثبیت شده که به یک پایه برزگ و بسیار محکم جمع می شوند ، این پایه کار قابل اعتماد با استفاده از یک س..

نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)