حالت نمایش:

ست پیراهن و شورت دوچرخه موویی استار Movistar

988,000 تومان

پیراهن و شورت تیم دوچرخه سواری Movistar مواد Double-Face روی بدن اجازه می دهد تا تنفس و فرآیند خشک شدن لباس کاملاً متعادل شود. آستین های کش دار رنگی برای راحتی و آیرودینامیک. با نوارهای کناری مش و نوار بازتابنده در پشت. این خط راحت و کاربردی متناسب با هر فرم بدن طراحی شده است. پارچه های بدیع ، سبک و قابل تنفس. این اتصالات ارگونومیک است اما محکم نیست ، این مجموعه مورد علاقه برای هر نوع آماتور است.- مناسب انواع فصول- شورت دارای پد 3D تنفسی مخصوص رشته دوچرخه سواری- پیراهن تمام زیپ- نوار سیلیکونی در قسمت انتهایی پیراهن و شورت ( استوپر)- دوخت مقاوم..

ست پیراهن و شورت دوچرخه اینیوس INEOS L/S

1,350,000 تومان

 شامل گرافیک کامل تیم حرفه ای ،سبک وزن و تنفس فنی.  جذب رطوبت و خشک شدن سریع - تعداد زیادی مواد مش باعث کاهش بار سنگین می شود. عملکرد تنفس Altante عالی و شما را خشک و خنک نگه می دارد. حتی اگر عرق کرده اید ، پیراهن هرگز به پوست شما نمی چسبد. پد ژله ای 12D: مخصوص صندلی دوچرخه و با روکش ژل ضخیم 12D ، که می تواند از اصطکاک بین مفصل ران و دوچرخه محافظت کند ، محکم تر جا می گیرد ، درد ران ران را تسکین می دهد      طراحی جیبی: سه جیب پشتی مناسب (با درب های کش دار) برای نگهداری وسایل ضروری ، میله های برق و غیره گیره های سیلیکونی روی سجاف و سر شلوار برای جلوگیری از پوشیدن لباس ..

ست پیراهن و شورت دوچرخه CCC

1,350,000 تومان

جذب رطوبت ، طراوت ، تنفس و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش clothing clothing لباس دوچرخه سواری از 100٪ فیبر پلی استر ساخته شده است tail tail خیاطی سه بعدی می تواند مقاومت و اصطکاک باد را بطور موثری کاهش دهد تا به طور طبیعی با منحنی بدن متناسب باشد و عملکرد سواری را بهبود بخشد. w wپوشش راحت برای کل بدن ، جلوگیری مrainثر از کشیدگی عضلات ، محافظت از عملکرد ماهیچه ها و تسکین درد و خستگی ماهیچه ها..

ست پیراهن و شورت اینیوس دوچرخه INEOS

988,000 تومان

Castelli Ineos Team Tee Tee ، شامل گرافیک کامل تیم حرفه ای ،سبک وزن و تنفس فنی.  جذب رطوبت و خشک شدن سریع - تعداد زیادی مواد مش باعث کاهش بار سنگین می شود. عملکرد تنفس Altante عالی و شما را خشک و خنک نگه می دارد. حتی اگر عرق کرده اید ، پیراهن هرگز به پوست شما نمی چسبد. پد ژله ای 12D: مخصوص صندلی دوچرخه و با روکش ژل ضخیم 12D ، که می تواند از اصطکاک بین مفصل ران و دوچرخه محافظت کند ، محکم تر جا می گیرد ، درد ران ران را تسکین می دهد      طراحی جیبی: سه جیب پشتی مناسب (با درب های کش دار) برای نگهداری وسایل ضروری ، میله های برق و غیره گیره های سیلیکونی روی سجاف و سر شلوار برای جلوگیری از پوشیدن لباس ..

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)