دستکش دوچرخه سواری نیم انگشتی مویستار Movistar

دستکش دوچرخه سواری نیم انگشتی مویستار Movistar

وضعیت: موجود
کد محصول: 407091

گزینه های در دسترس

خصوصیات محصول

  • جنس

   نایلون 40%

   چرم 30%

   پلی استر 20%

   الاستین10%

  • کوتاه یا بلند نیم انگشتی کوتاه

توضیحات محصول

دستکش دوچرخه سواری یک گزینه مهم برای علاقه مندان به این فعالیت است .این دستکش ها علاوه بر راحتی مزایای دیگری هم دارند ،از جمله :

حفاظت از دست ها:دستکش های دوچرخه سواری با دارا بودن پوشش محافظ می توانند در مقابل ضربات به استخوان ها و زخم ها و آسیب های پوستی ناشی از سقوط و برخورد با سطوح سخت محافظت کنند.

کنترل بهتر فرمان دوچرخه:دستکش های دوچرخه سواری با دارا بودن پد در چند نقطه ، باعث جلوگیری از لغزش دست ها،هنگام نگه داشتن فرمان می شوند؛ تا بهبود تسلط و کنترل و عملکرد بهتر در دوچرخه سواری داشته باشید .

دستکش دوچرخه سواری با پد ژله ایدستکش دوچرخه سواری نیم انگشتی مویستار Movistar-برای خرید کلیک کنید

جذب شوک و لرزش سطوح :گاهی ممکن است هنگام دوچرخه سواری لرزش و شوک هایی ناشی از برخورد با سطوح، به دستان شما منتقل ،و باعث عدم راحتی و خستگی شود دستکش های دوچرخه سواری با جنس مواد مناسبی که در ساخت آن ها استفاده می شود مانند الاستین این ضربات را جذب می کنند تا راحتی بیشتری حین دوچرخه سواری داشته باشید.

جلوگیری از تعرق دست ها:دستان شما ممکن است در طول دوچرخه سواری عرق کنند و این موضوع باعث لغزش و عدم ثبات دست ها روی فرمان دوچرخه شود .برای حل این مشکل برخی از دستکش های دوچرخه سواری دارای پوشش ضد آب و تهویه مناسبی هستند تا دست های شما خشک و خنک بمانند.این ویژگی مخصوصا برای روزهای گرم و تمرینات شدید بسیار کارآمد است .

به طور کلی دستکش های دوچرخه سواری نه تنها از جنبه راحتی و محافظتی مهم هستند بلکه باعث کنترل بهتر دوچرخه می شوند .

قبل از خرید دستکش حتما به سایز توجه کنید تا به درستی با دست های شما سازگارباشد.

دستکش دوچرخه سواری Movistar

دستکش دوچرخه سواری موویستار ،ساخته شده از موادی همچون نایلون ،چرم،پلی استر و الاستین  و دارای دو ردیف دوخت جهت دوام و عمر بالا می باشد .کف دارای پد ژله ای است تا شوک و لرزش های سطوح ناهموار را جذب کند .قسمتی از پشت دستکش از جنسی شبیه به حوله ،جهت پاک کردن عرق پیشانی می باشد.


همچنین می توانید  از سایر پوشاک یوبایک،با ضربه زدن  روی  لینک زیر، دیدن کنید :

https://ubike.ir/cycling-clothing

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب