نوار فرمان دوچرخه سلیکونی پرو رنگ سفید Pro Sport Control

نوار فرمان دوچرخه سلیکونی پرو رنگ سفید Pro Sport Control

وضعیت: ناموجود
کد محصول: 240007

خصوصیات محصول

    • ابعاد ‎12.8 x 9.1 x 2.8 cm
    • جنس سیلیکونی

توضیحات محصول


PRO Sport Comfort Tape, White

چه در حال مسابقه دادن یا دوچرخه سواری باشید، این نوار فرمان برای ایمن نگه داشتن  شما در هر موقعیتی طراحی شده است. این  نوار فرمان دارای ترکیبی از فوم EVA و ساختار چوب پنبه ای است که در حین طی کردن مسیر های طولانی با دوچرخه جاده ای، حس نرمی و راحتی به شما دهد. یکی از مهمترین ویژگی های ساختار فوم EVA ، خاصیت ضربه گیری آن است، به این معنی که از خستگی کمتری در دستان خود بهره مند می شوید زیرا می تواند به عنوان ضربه گیر عمل کند.

در اینجا ترفند بستن نوار فرمان دوچرخه را آموزش داده ایم:

1. از پایین رول شروع کنید

حدود 1/3 از عرض نوار را از لبه خارج کنید. وقتی کارتان تمام شد، می‌توانید این مواد اضافی را با دوشاخه میله در میله تا کنید.


2. از بیرون به داخل بپیچید.

می‌خواهید میله را بپیچید تا هنگام سواری، دست‌هایتان نوار را سفت کنند. این بدان معناست که فرمان خود را در نوار، نواری از بیرون میله، به سمت پایین به سمت تنه خود بچرخانید.3. مقداری کشش روی نوار نگه دارید.

می‌خواهید بستن نوار روی فرمان محکم باشد، اما نه آنقدر محکم که در حین پیچیدن، نوار را پاره کنید. نکته کلیدی این است که به اندازه کافی کشش روی نوار داشته باشید که در حین دوچرخه سوار شدن از هم باز نشود.

4. وقتی به شیفتر رسیدید…

می‌توانید از یک تکه نوار چسب در جعبه برای پوشاندن قسمت بیرونی شیفتر خود استفاده کنید یا می‌توانید از روش حلقه‌ای کنت استفاده کنید که کمی تمیزتر است.5. وقتی به انتها فرمان رسیدید ...

 نوار خود را با زاویه برش دهید تا تکه ی نهایی به موازات انتهای فرمان شما قرار گیرد. نوک تیز نوار فرمان را  از نوار جدا کنید، سپس آن را با نوار الکتریکی محکم کنید و از جلوی دوچرخه خود به عقب بپیچید.

5. جزئیات تکمیلی را فراموش نکنید.

دوشاخه های انتهای فرمان را در جای خود قرار دهید و نوارهای تکمیل را روی نوار خود بپیچید.نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب