صندلی و کریر کودک

حالت نمایش:

پایه صندلی جلو دوچرخه حمل کودک UniStar

276,000 تومان
299,000 تومان
-8%

..

صندلی کودک دوچرخه کیدوبایک Kiddo Bike K-O

782,000 تومان
868,000 تومان
-10%

صندلی دوچرخه مخصوص کودک برای کودکان بین سنین 1 تا 5 سال طراحی شده است. با توجه به طراحی صندلی (وجود گارد و محل قرارگیری بین رکاب زن و حفاظ) کودک احساس امنیت بیشتری کرده و دید بهتر و هیجان بالاتری را تجربه خواهد کرد. جهت افزایش بیشتر ایمنی، دسته اختصاصی کودک، دسترسی به فرمان اصلی را محدود میکند. در طراحی صندلی دوچرخه مخصوص کودک راحتی کودک ..

صندلی دوچرخه کودک مدل K-Two

809,000 تومان
952,000 تومان
-15%

مناسب برای دوچرخه‌های شهری , کوهستان , کورسی است. دارای پیچ و مهره همراه است. در صورتی که سیم ترمز و دنده از روی (بالا) بدنه دوچرخه رد می‌شود٬ نصب دارای نکته است و نیاز به فنی بودن در نصب دارد. این زین برای دوچرخه های برقی و دخترانه قابل استفاده نیست. برای دو قسمت تماس صندلی کودک با بدنه دوچرخه جهت جلوگیری از ضربه و خش٬ لاستیک تعبیه شده است.مزیت ها..

کریر کودک دوچرخه ثول Thule RideLong En 14344

ناموجود

این صندلی کودکانه بسیار راحت ، که بر روی دسته نصب شده است ، نشان می دهد که طراحی خوب چه چیزی را ارائه می دهد:  از مزایای دیگر می توان، به استاندارد بالای ایمنی و همچنین مواد مقاوم در برابر آب و هوا و احساس خوشایند آنها اشاره کردبه لطف کریر کودک دوچرخه ثول 5 نقطه ای قابل تنظیم ، به کودک خود حداکثر راحتی و  ایمنی را در هنگام دوپچرخه سواری ه..

نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)