LIV

حالت نمایش:

جوراب دوچرخه زنانه لیو Liv Sunny

101,700 تومان
113,000 تومان
-10%

..

دوچرخه لیو مدل Liv Bliss3 (2020)

ناموجود

طراحی شده است تا بهترین سواری  جاده و کوه را در کنار هم قرار دهد. Bliss سیستم تعلیق جلو را روی اندازه چرخ 26 اینچ یا 27.5 اینچ برای پایداری با کشش زیاد از لاستیک های پهن تر و موقعیت سواری آرام ارائه می دهد که شما را روی زین نگه می دارد. راندمان پدال ، طراحی فوق العاده سبک و تنظیم صاف ،دوچرخه سواری شما را آسان میکند. Liv’s 3F Design Philosophy ..

دوچرخه لیو مدل Liv Suede2 (2018)

ناموجود

با این دوچرخه روزانه و حتی در آخر هفته ها از دوچرخه سواری لذت ببرید.به یاد روزهای شیرین کودکی و رویای پرواز با دوچرخه. این دوچرخه روحیه شاداب کودکی را با لذت هرچه تمام تر به وسیله تنه بسیار راحت خود به شما باز می گرداند. بر خلاف دوچرخه های قدیم, این دوچرخه سبک و با دوام شما را با خیالی آسوده به مقصد می رساند...

دوچرخه لیو مدل Liv Tempt3 (2020)

ناموجود

tempt با داشتن یک قاب آلومینیومی سبک ALUXX که مخصوص خانمها طراحی شده و 27.5 چرخ که سرعت ، کارایی و کنترل را ترکیب می کنند ، می تواند شما را در مسیرهای زمین خاکی راهنمایی کند. یک چنگال تعلیق 100 میلی متری و ترمزهای دیسکی هیدرولیک قدرتمند اطمینان و کنترل بیشتری را ارائه می دهند. Tempt از آخرین روند دوچرخه کوهستان با ساقه کوتاه تر و لوله بالایی بلندتر..

قمقمه دوچرخه جاینت لیو Giant LIV

ناموجود

این قمقمه دارای دهانه ای نسبتا بزرگ می باشد که پر کردن آن را از آب یا یخ آسان می کند و شستشوی قمقمه نیز به آسانی صورت می گیرد دارای ظرفیتی معادل 600 میلی لیتر می باشد و با فشار دادن به آسانی آب از آن خارج میشود. یک پوشش ضد میکروبی صاف و یک طراحی جدید و بهبود یافته نازل برای تولید 50٪ جریان آب بیشتر. ..

قمقمه دوچرخه لیو جاینت Giant LIV

243,000 تومان
270,000 تومان
-10%

این قمقمه دارای دهانه ای نسبتا بزرگ می باشد که پر کردن آن را از آب یا یخ آسان می کند و شستشوی قمقمه نیز به آسانی صورت می گیرد دارای ظرفیتی معادل 600 میلی لیتر می باشد و با فشار دادن به آسانی اب از آن خارج میشود. یک پوشش ضد میکروبی صاف و یک طراحی جدید و بهبود یافته نازل برای تولید 50٪ جریان آب بیشتر. ..

کلاه دوچرخه لیو Liv Civita

810,000 تومان
900,000 تومان
-10%

کلاه به سبک هوشمند خیابانی همراه با جدیدترین مهندسی کلاه ایمنی و حفاظت در برابر تصادف عمل می کند. ویزور یکپارچه مینیمالیستی از دوچرخه سواران در برابر آفتاب و باران محافظت می کند.تیرهای L از جنس پلی کربنات تزریقی از محافظت فوق العاده ای برخوردارند در حالی که سیستم جدید شهری Cinch Flex L Liv ، تناسب کامل را در هر دوچرخه سواری تضمین می کند...

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)