اسکوتر دوچرخ کمک دار مدل اکشن Action سایز چرخ 150mm

اسکوتر دوچرخ کمک دار مدل اکشن Action سایز چرخ 150mm

وضعیت: ناموجود
کد محصول: 701011

خصوصیات محصول

  • تحمل وزن

   80 کیلوگرم

  • تعداد چرخ 2
  • جنس بدنه آهن
  • جنس چرخ فایبرگلاس سخت ژله ای
  • جک دارد
  • رده سنی

   4 سال به بالا

  • قطر چرخ 150 میلی متر
  • نوع ترمز

   پایی

توضیحات محصول

Action Scooter 

اسکوتر یک وسیله کوچک و قابل حمل است که میتوان به عنوان یک راه حل مدرن ، از آن برای حرکت در شهرها و مناطق شلوغ برای رهایی از ترافیک استفاده کرد.انواع مختلفی از اسکوتر وجود دارد :

1. اسکوترهای ساده سنتی( روروک) :این نوع اسکوترها نسبت به سایر مدل ها رایج ترند و از طراحی ساده و کارآمدی برخوردارند ، دارای یک صفحه بزرگ برای قراردادن پاها ،میله فرمان و چرخ می باشند.در اسکوتر های بچه گانه اغلب سه یا چهار چرخ وجود دارد تا بتوانند تعادل خود را حفظ کنند . برای حرکت باید یک پا روی اسکوتر ثابت باشد و پای دیگر به سطح زمین به جلو کشیده شود .

                                                                                                       اسکوتر ساده کوپر( برای خرید کلیک کنید)

2. اسکوترهای برقی : این اسکوترها از باتری قابل شارژ برای تامین انرژی خود استفاده می کنند .اغلب سبک و قابل حمل هستند. برخی از آنها برای جلوگیری از خستگی مسیرهای طولانی تر دارای صندلی می باشند .


                                                                                                                                                                                                                                       اسکوتر برقی3. اسکوترهای سوختی :این نوع از اسکوترها از موتور سوختی برای تامین نیرو استفاده می کنند .آن ها قدرت بیشتری نسبت به اسکوترهای برقی دارند و برای سفرهای طولانی تر مناسب هستند .

اسکوتر بنزینی

4. اسکوترهای آفرود: این اسکوترها طراحی شده اند تا بتوانند روی سطوح ناهموار و خاکی حرکت کنند .دارای چرخ های بزرگتر و شاسی قوی تری هستند تا حرکت در مسیرهای غیرمسطح را فراهم کنند .

اسکوتر آفرود

اجزای اسکوتر شامل موارد زیر است :

1. میله فرمان: این میله بر روی صفحه اسکوتر نصب شده است و با استفاده آز آن می توانید اسکوتر خود را هدایت کنید ، میله فرمان اغلب قابل تنظیم بوده و به کمک آن می توانید ارتفاع را تغییر دهید .

2. چرخ ها:اسکوتر دارای دو تا چهار چرخ است که عمدتا از جنس لاستیک یا فایبرگلاس سخت ، روی محورهایی نصب شده اند که در حالت عادی به صفحه اسکوتر نیز متصلند .چرخ ها به شما امکان حرکت و نگهداری تعادل را می دهند .
3. سیستم ترمز:برخی اسکوترها دارای سیستم ترمز هستند که شامل ترمزهای پشتیبانی شده توسط پدال بازگشتی و یا ترمزهای برقی است .سیستم ترمز به شما امکا کنترل و توقف سریع را می دهد .
4. سیستم قدرت :برخی از اسکوترها دارای موتور برقی هستند که این سیستم قدرت معمولا شامل باتری،موتور الکتریکی و کنترلر (مدار مربوط به مدیریت جریان برق ) است .
5. سیستم حرکت: این سیستم باید از کیفیت و استحکام مناسب برخوردار باشد تا عملکرد صحیح اسکوتر را تضمین کند .سیستم حرکت دارای اجزایی مانند آکسل،اتصالات و پیچ و مهره هایی مربوط به نصب اجزاست .
6. جک: اغلب در زیر صفحه اسکوتر یک جک کوچک وجود دارد که کاربرد آن برای ثابت نگه داشتن اسکوتر هنگام پارک کردن آن است .

برخی از اسکوترها دارای سیستم تعلیق فنری هستند که می توانند ضربات و لرزش های سطوح مختلف را جذب کرده و راحتی و ثبات در حرکت را فراهم کنند.همچنین از آسیب به قطعات اسکوتر نیز جلوگیری می کند.

اسکوترها با توجه به سن استفاده ، به دو دسته بچه گانه و بزرگسال تقسیم میشوند ؛که اسکوترهای بچه گانه کوچک و سبکتر هستند همچنین ویژگی خاصی دارند تا برای استفاده آسان و ایمن از آن ها توسط کودکان مناسب باشد. اسکوتر بچگانه یک وسیله سرگرمی و تفریحی است که به کودکان کمک می کند تا تعادل خود را بهبود بخشند و همچنین تشویق شوند تا فعالیت فیزیکی بیشتری در فضای باز داشته باشند . مهمترین نکته در اسکوتر بچه گانه ایمنی است ؛به همین دلیل معمولا سه یا چهار چرخ دارند تا کودک بتواند تعادل خود ا حفظ کند .همچنین جهت ایمنی بیشتر بهتر است از کلاه ایمنی  و  زانوبند  استفاده کنند. مهم ترین تفاوت اسکوترهای بزرگسالان سایز آن هاست معمولا صفحه قرارگیری پا ،بزرگتر و وسیع تر است و میل فرمان بلندتری دارند همچنین باید گفت اغلب اسکوترهای مورد استفاده بزرگسالان فقط دوچرخ دارند چرا که حفظ تعادل بیشتری نسبت به کودکان دارند و نیاز به سه یا چهار چرخ نیست .استفاده از اسکوتر برای بزرگسالان باعث افزایش فعالیت بدنی برای آنهاست چراکه برای حرکت نیاز به تلاش فیزیکی دارد .

اسکوتر اکشن Action  با چرخ 150میلیمتری از جنس آهن ساخته شده تا در برابرضربات سخت و مقاوم باشد . این اسکوتربه صورت تاشو می باشد تا براحتی آن را حمل کنید یا بدون اشغال فضای زیاد آن را درجایی قرار دهید .اسکوتر اسپایدرمن دارای یک جک است تا هنگام پارک کردن به صورت ثابت بایستد و ترمز آن به صورت پایی می باشد. ارتفاع فرمان آن قابل تنظیم است.کمک فنردار بودن این اسکوتر باعث جذب ضربات و لرزش ها هنگام عبور از مسیرهای ناهموار می شود

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب