توپی تنه دوچرخه شیمانو مدل Shimano-BB-MT800

توپی تنه دوچرخه شیمانو مدل Shimano-BB-MT800

وضعیت: موجود
کد محصول: 317018

خصوصیات محصول

  • سایر مشخصات

   کاربرد: شهر و تور، اندرو، کراس کانتری و کوهستان …

   نوع: BSA

   عرض پوسته: ۶۸ میلی متر / ۷۳ میلی متر

   قطر محور: ۲۴ میلی متر هالوتک2

   جنس توپی: فولاد

   جنس بخش پایینی توپی تنه: آلومینیوم

   جنس لوله مرکز توپی تنه: آلومینیوم

   دارای تکنولوژی هالوتک 2 که یک سیستم توپی است که برای دستیابی به نسبت ایده آل از میزان مقاومت، وزن و بازده چرخشی آسان طراحی شده است.

   این بر اساس ادغام توپی پایینی و بازوی طبق قامه راست است و با محور ۲۴ میلی متر یا قطر بلبرینگ کار می کند، که از نظر پایداری مطلوب ترین حالت را ثابت کرده است.

   در بسیاری از موارد، یاتاقان ها در خارج هستند تا بار بهتر توزیع شود. این سیستم، مهر و موم دقیق با کیفیت بالا و عمر طولانی را تضمین می کند.

  • ساخت

   ژاپن

توضیحات محصول

توپی تنه دوچرخه قطعه ای استوانه ای شکل است که در قسمت وسط تنه دوچرخه قرار می گیرد که رکاب های دوچرخه یا طبق قامه دوچرخه به دو طرف آن بسته می شوند. معمولا طبق قامه های خاص و حرفه ای، توپی تنه خودشان را دارند و با دیگر مدل ها قابل استفاده نیستند. توپی تنه شیمانو BB-MT800 یک توپی تنه BSA است که برای طبق و قامه های  XT ،SLX ،LX با محور ۲۴ میلی متر توصیه می شود. در این محصول، بخش بلبرینگ از آلومینیوم سبک ساخته شده و آنودایز شده است. این محصول دارای وزن ۸۲ گرم و به رنگ سیاه می باشد. به طور خلاصه، وزن کمتر و افزایش بازده چرخشی منجر به سواری سریعتر  می شود و به طور کلی به این مدل توپ تنه هالوتک گفته میشود.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب