پدال دوچرخه شیمانو مدل Shimano Deor XT PD-M8120

پدال دوچرخه شیمانو مدل Shimano Deor XT PD-M8120

وضعیت: ناموجود
کد محصول: 304061

خصوصیات محصول

  • جنس بدنه آلومینیوم
  • جنس شفت استیل
  • سایر ویژگی های پدال

   - 1.0 میلی متر فاصله گیره 

   - نوع خارج از جاده (SPD)

   - صحافی دو طرفه

   - محور کارتریج 

   - مکانیزم مهر و موم شده

   - تنظیم کننده گیره

   - سطح یکپارچه

   - گیره شامل SM-SH51

   - گیره اختیاری SM-SH56

   - بازتابنده SM-PD60

   - ارتفاع پشته (میلی متر) 16.2

   - مرکز پدال (میلی متر) 55

  • نوع کاربرد MTB
  • وزن 438g

توضیحات محصول


DEORE XT SPD Pedal dual sided for Enduro / Trail / All Mountain

PD-M8120

گروه اصلی  پدال MTB به میراث خود برای باقی ماندن استاندارد برای دوچرخه سواران کوهستانی در همه جا ادامه می دهد. تقریباً سه دهه بعد، نام تجاری Deore XT با دوام، قابلیت اطمینان و عملکرد آزمایش شده تعریف شد، همانطور که دوچرخه سواری در کوهستان سریعتر و سریعتر می شود و زمین حتی فنی تر می شود، سری M8100 قصد دارد احساس اطمینان و ایمنی لازم را به دوچرخه سوار بدهد.

با پیروی از اصل انتقال تجربیات و فناوری های سری برتر، Deore XT نوآوری پیشرفته XTR را در خود جای داده است. بر این اساس گروه‌های 12 سرعته جدید دارای ویژگی‌های Micro Spline و Hyperglide+ هستند. پدال Shimano Deore XT PD-M8120 پدال شیمانو دئور XT PD-M8120 SPD یکپارچه‌ و به شما اجازه می‌دهد تا به طور یکپارچه بر روی زمین‌های ناهموار و پر از موانع با حرکات خاص و موزون مانور دهید. با انجام این کار، پدال از اتصال در برابر ضربه محافظت می کند و علاوه بر این، سطح تماس لبه به لبه پهن تر و در عین حال طولانی تر، انتقال کارآمد نیرو را تضمین می کند. همچنین باعث افزایش طول عمر کلی PD-M8120 می شود و لذت رانندگی طولانی را تضمین می کند. با چنین تجهیزاتی، سوارکار می تواند تمرکز خود را صرفاً روی مسیر پیش رو حفظ کند.

Shimano XT PD-M8120 یک پدال Trail و Enduro SPD است: برای افزایش کنترل دوچرخه در سخت ترین مسیرها طراحی شده است. عملکرد بهینه پدال زدن: سطح تماس گسترده پدال به کفش و ارتفاع پلت فرم پایین تر برای پایداری پدال زدن و انتقال کارآمد قدرت درگیری و رها شدن صاف: پنجه های نگهدارنده و تنظیمات تنش قابل تنظیم برای برش صاف و مطمئن به داخل و خارج کنترل حتی زمانی که گیره نیست: قفل یکپارچه پایداری و کنترل را در صورت برداشتن افزایش می‌دهد عملکرد قوی: قفل یکپارچه از ضربه محافظت می کند.


کنترل برتر دوچرخه

PD-M8120 به طور خاصی برای افزایش کنترل دوچرخه طراحی شده است. سطح تماس بزرگ بین پدال و کفش یک سکوی پایدار در هنگام بالا رفتن و پایین آمدن فراهم می کند. ارتفاع کمتر پلت فرم باعث پایداری پدال زدن و انتقال کارآمد نیرو می شود. قفل یکپارچه کنترل شما را زمانی که در آن گیره نیستید افزایش می دهد.

   پدال تریل و اندرو کنترل را افزایش می دهد

ایده آل برای تریل سواری، اندرو و تمام کوهستان، PD-M8120 پایداری و کنترل دوچرخه را هنگام رکاب زدن و پایین آمدن در سخت ترین مسیرها افزایش می دهد. ارتفاع کمتر پلت فرم و تماس گسترده پدال به کفش باعث پدال زدن پایدار و کارآمد می شود. یک قفس یکپارچه کنترل را حتی در صورت قطع نشدن افزایش می‌دهد، و پنجه‌های نگهدارنده اطمینان می‌دهند که به داخل و خارج می‌شوند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب