زین دوچرخه بروکس انگلیسی مدل Brooks Champion Standaro B17

زین دوچرخه بروکس انگلیسی مدل Brooks Champion Standaro B17

وضعیت: ناموجود
کد محصول: 204056

خصوصیات محصول

  • جنس چرم گیاهی
  • نحوه اتصال ریلی و بست خور
  • سایر مشخصات

   بادوام، ضخامت 5 میلی متر، چرم دباغی شده گیاهی

   پرچ های فولادی لوله ای

   مهر جانبی متمایز

   نمای پشتی نمادین بروکس

   مناسب دوچرخه های:

   Cycling in the city

   Travelling the globe

   Gravel & Bikepacking

   Road cycling

   ساخته شده از :

   ریل استیل با روکش پودری مشکی

   رویه چرم دباغی شده گیاهی

   پرچ های فولادی لوله ای


   مشخصات فنی


                                     

   L 275 x W 175 x H 65

   Weight: 520 g


   موقیعت دوچرخه سوار بر روی زین


   موقیعت  زاویه دار دوچرخه سوارتوضیحات محصول

زین چرم دوچرخه بروکس Brooks Champion Standaro B17


زین چرم دوچرخه بروکس *کاملا طبیعی*
دست ساز، طراحی  ویژه  توسط شما!
پرفروش ترین مدل زین بروکس بیش از 100 سال، زین دوچرخه B17  ایده آل برای رفت و آمدهای gravel, road cycling and touring + trekking  می باشد.
B17 یک زین فوق‌العاده راحت به کمک عملکرد انعطاف‌پذیر و بانوج مانند آن که با هر حرکت پدال حرکت می‌کند، یک زین دوچرخه  که برای موقعیت سواری با زاویه 60 درجه طراحی شده است.
 ویژگی های منحصر به فرد زین بروکس میتوان به این موارد اشاره کرد:
-  چرم دباغی شده گیاهی بادوام: تنها از بهترین چرم گیاهی دباغی شده برای استحکام، زیبایی و دوام این زین استفاده شده است.
-  دست ساز از سال 1866: بیش از 150 سال است که زین های چرمی نمادین بروکس را می سازند.
-  راحتی و تنفس بهتر و ماندگار: چرم یک جنس طبیعی تنفسی است که نوع خاصی از راحتی را برای دوچرخه سوار فراهم می کند. رویه چرمی روی ریل زین آویزان شده است تا یک صندلی قالبی معلق، شبیه به یک بانوج، برای راحتی پایدار ایجاد بکند.
- شکل گرفته در طول زمان دوچرخه سواری: سفر پس از سفر،   زین چرم به طور طبیعی به شکل منحصر به فردی  حین دوچرخه سواری شکل راحتری   برای دوچرخه سوار به خود می گیرد.

شاید از خود سوال بپرسید که کدام زین بروکس برای من مناسب است؟

ما به شما میگوییم، زین های چرمی ما بسته به نوع دوچرخه یا موقعیت سواری به شکل ها و سبک های مختلفی می آیند. به عنوان مثال، یک زین عریض تر با فنر برای حالت ایستاده و 90 درجه ایده آل است. عرض های میانی اغلب برای گردش یا رفت و آمد زمانی که زاویه ستون فقرات سوارکار در موقعیت 45 تا 60 درجه است استفاده می شود. به عنوان یک قاعده کلی، هر چه موقعیت دوچرخه سواری ورزشی تر باشد، زین باریک تر است.

و ممکن است بپرسید، چرا باید زین چرمی خود را بشکنم؟ 

چرم جدید به دلیل پردازش‌های متعدد فرآیند دباغی و همچنین فرآیند قالب‌گیری که در کارخانه  انجام می‌شود، سخت است. این باعث می شود الیاف بسیار قوی، اما همچنین کاملاً سفت و سخت باشد. "شکستن" فرآیندی است که در آن چرم زین انعطاف پذیرتر و انعطاف پذیرتر می شود. زمان، تلاش و مراقبت، راهنمایی رساندن زین چرمی شما در بهترین شرایط است. در درجه اول از طریق دوچرخه سواری، چرم به شکل آناتومی شما در می آید و انعطاف پذیرتر می شود. با گذشت زمان، حرکت طبیعی چرم در حین دوچرخه سواری مانند یک بانوج عمل می کند. اما مراقب باشید که چرم خیلی پایین نیفتد، زیرا این باعث می شود که با ساختار فلزی تماس پیدا کند و ممکن است منجر به خرابی زین شود، البته ناخوشایند است، زیرا ممکن است روی ریل های بالایی برخی از مدل ها بنشینید. یا حتی خود پایه زین.
شرایط  نگهداری:
نگهداری از زین باعث راحتی و دوام آن می شود. Proofide تنها ماده ای است که باید برای مراقبت از زین چرمی خود استفاده شود. فرموله شده با دقت زیاد از مواد خاص برای حالت دادن و حفظ ، به محافظت از انعطاف چرم و حفظ انعطاف پذیری آن کمک می کند. با استفاده منظم، زین شما با بدن شما سازگار می شود و زیبایی، راحتی و خود را حفظ می کند.


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب